• ul. Moniuszki 8, 39-300 Mielec
 • +48 509 512 817

Zakup samochodu online

Planujesz zakup auta, lecz sytuacja nie pozwala Ci na przyjazd do komisu?

Prawdziwesamochody.pl oferuje możliwość zakupu auta on-line z opcją dostarczenia wybranego samochodu do klienta. Zapoznaj się z naszym prostym procesem kupna i atrakcyjnymi opcjami odebrania auta.

Zakup auta przez stronę internetową prawdziwesamochody.pl

Gdy już wybierzesz preferowane przez siebie auto w zakładce ‘Samochody’, przejdź do formularza zamówienia i kliknij ‘Zakup online’. W formularzu należy wpisać swoje dane kontaktowe, które posłużą nam do kontaktu z Tobą, dla ułatwienia w wiadomości możesz wkleić link do interesującego Ciebie pojazdu. Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe - podczas rozmowy ustalony zostanie termin i forma odbioru auta, następnie wyślemy do Ciebie dokument sprzedaży.

Dopełnienie formalności

Po potwierdzeniu przez Ciebie umowy zakupu, prawdziwesamochody.pl przekazują Tobie fakturę sprzedaży oraz dane bankowe, które posłużą Ci do wykonania przelewu. Od tego momentu masz aż 7 dni na dokonanie płatności na wskazane przez nas konto. Wysokość przelewu musi równać się całkowitemu kosztowi zakupionego pojazdu. Następnie wysyłasz nam potwierdzenie wykonania przelewu, a my niezwłocznie zaczynamy przygotowywać Twoje nowe auto.

Odbiór auta

Swój nowy samochód możesz otrzymać na dwa sposoby – odbierając go osobiście w Auto Market Centrum lub wybrać opcję jego transportu we wskazane przez Ciebie miejsce. W przypadku odbioru osobistego, auto możesz odebrać już następnego dnia po dokonaniu opłaty i wysłania nam potwierdzenia przelewu. Jeżeli nie chcesz lub nie masz możliwości przyjechania po samochód innym autem z drugim kierowcą, podpowiemy Ci jak wygodnie dostać się do Mielca lub odbierzemy Cię z dworca w pobliskich miejscowościach (np. Dębica, Kolbuszowa).

W przypadku wybrania przez Ciebie opcji transportu auta, gwarantujemy dostarczenie pojazdu naszym transportem w terminie 7 dni od daty wykonania przelewu. Dzień przed planowaną datą dostawy, nasz kierowca skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów odbioru samochodu. Prawdziwesamochodu.pl pokrywa w pełni koszty w przypadku transportu do 300 km od Mielca. Jeżeli miejsce odbioru znajduje się w odległości większej niż 300 km, pokrywasz jedynie koszty różnicy kilometrów.

Sprawdzenie auta i warunki zwrotu

Po otrzymaniu auta masz dwie godziny, które możesz wykorzystać na jazdę próbną i oględziny pojazdu. Jeżeli zdecydujesz się na natychmiastowy zwrot samochodu, zostanie on zabrany przez naszego kierowcę tym samym transportem.

Zakup auta wiąże się z 7-dniową gwarancją zwrotu kosztów. Oznacza to, że od momentu odebrania pojazdu masz 7 dni na odstąpienie od umowy. W tym okresie, jeśli auto nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je do prawdziwesamochody.pl. Zwrot auta nie wiąże się z żadnymi kosztami, nie licząc kosztów jego transportu do nas. Podczas 7-dniowego okresu przeznaczonego na Twoją przemyślaną decyzję, pojazd jest zarejestrowany, posiada ważne badania techniczne oraz ważną 7 dni polisę OC.

Pamiętaj przy każdym zakupie online samochodu otrzymujesz 7-dniową gwarancję zwrotu kosztów.

znajdz-i-zamow

O Nas

Sprzedajemy Prawdziwe Samochody!

Używane ale nie zużyte, profesjonalnie przygotowane do sprzedaży a nie z zamaskowanymi wadami, bezwypadkowe ale czasami malowane renowacyjnie, nie zawsze z małymi przebiegami ale prawdziwymi i do końca serwisowanymi zgodnie ze sztuką w ASO.

Zadzwoń do nas

17 586 29 72

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek  08:00 - 17:00
 • Wtorek  08:00 - 17:00
 • Środa  08:00 - 17:00
 • Czwartek  08:00 - 17:00
 • Piątek  08:00 - 17:00
 • Sobota  Zamknięte
 • Niedziela  Zamknięte

Możliwość spotkania w sobotę - tylko po wcześniejszym umówieniu

Kontakt z nami

 • ul. Moniuszki 8 wjazd od
  ul. Wojsławskiej na przeciw stacji benzynowej Shell i McDonald's, 39-300 Mielec
 • +48 509 512 817
 • +48 606 286 217
 • prawdziwesamochody@gmail.com

Opracowane przez MotoStandard.pl