Nasza firma

„Jeśli jesteś stolarzem tworzącym piękną komodę, to nie użyjesz brzydkiej sklejki na jej tyłach, pomimo tego, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie tego widział. Ty będziesz wiedział, że to tam jest, więc użyjesz ładnego drewna również z tyłu. Aby móc spać spokojnie, estetyka i jakość muszą ci towarzyszyć przez całą drogę”.
Steve Jobbs

To motto przyświeca także nam w codziennej pracy, którą wykonujemy profesjonalnie nie licząc, że ktoś czegoś nie zauważy lub o coś nie zapyta.

Sprzedajemy PRAWDZIWE SAMOCHODY, używane ale nie zużyte, profesjonalnie przygotowane do sprzedaży a nie z zamaskowanymi wadami, bezwypadkowe ale czasami malowane renowacyjnie z powodów estetycznych. Nie zawsze mające małe przebiegi ale za to prawdziwe. Nasze PRAWDZIWE SAMOCHODY są zawsze serwisowane do końca eksploatacji w ASO danej marki.

Firmę prowadzimy nieprzerwanie od roku 1995 łącząc pasję z zawodowym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą motoryzacyjną i osobistą. Jesteśmy przekonani, że zadowolony klient a nie oszukany procentuje na przyszłość, czego dowodem jest wielu powracających kupjących. Dlatego efekty naszej pracy niezmiennie sprawiają nam wielką satysfakcję.

W ciągu tych dwudziestu lat działalności kupiliśmy i sprzedaliśmy około 10 tys. samochodów , zaczynaliśmy w czasach gdy nasz rynek motoryzacyjny wyglądał zupełnie inaczej, przeżyliśmy wejście do Unii Europejskiej i związany z tym masowy import starych zużytych samochodów z „zachodu”. Dziś handel używanymi samochodami powoli ale cywilizuje się a my czujemy potrzebę oraz posiadamy kompetencje aby uczestniczyć w tych zmianach. Chcemy i robimy to na co dzień rozmawiając z naszymi klientami, edukując i uświadamiając potencjalnych kupujących czego można oczekiwać a co trzeba zaakceptować kupując używany samochód dysponując określonym budżetem . Stąd pomysł na tą stronę oraz hasło PRAWDZIWE SAMOCHODY.

Nie spoczywamy na laurach, przeciwnie – staramy się wciąż poszerzać swoją wiedzę i zdobywać coraz to nowych partnerów handlowych, którzy dostarczają nam najwyższej jakości PRAWDZIWE SAMOCHODY z rynku wtórnego.

Gazele_automarketcentrumJesteśmy autoryzowanym dostawcą największych firm leasingowych w Polsce a w roku 2013 spółka nasza została wyróżniona i nominowana przez dziennik Puls Biznesu do elitarnego klubu Gazel Biznesu czyli grona firm, które najdynamiczniej się rozwijają w ostatnich latach.

O Nas

Sprzedajemy Prawdziwe Samochody!

Używane ale nie zużyte, profesjonalnie przygotowane do sprzedaży a nie z zamaskowanymi wadami, bezwypadkowe ale czasami malowane renowacyjnie, nie zawsze z małymi przebiegami ale prawdziwymi i do końca serwisowanymi zgodnie ze sztuką w ASO.

Zadzwoń do nas

17 586 29 72

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek  08:00 - 17:00
 • Wtorek  08:00 - 17:00
 • Środa  08:00 - 17:00
 • Czwartek  08:00 - 17:00
 • Piątek  08:00 - 17:00
 • Sobota  Zamknięte
 • Niedziela  Zamknięte

Możliwość spotkania w sobotę - tylko po wcześniejszym umówieniu

Kontakt z nami

 • ul. Moniuszki 8 wjazd od
  ul. Wojsławskiej na przeciw stacji benzynowej Shell i McDonald's, 39-300 Mielec
 • +48 509 512 817
 • +48 606 286 217
 • prawdziwesamochody@gmail.com

Opracowane przez MotoStandard.pl