🎉🎉2-lata gwarancji na nasze samochody !!

🎉🎉2-lata gwarancji na nasze samochody !!
Szanowni Państwo
od jakiegoś czasu obserwujemy wzrost cen samochodów nowych i używanych, części zamiennych, paliw oraz wszelkich usług związanych z codzienną eksploatacją.
W związku z tym postanowiliśmy wyjść na przeciw Państwa obawom związanym z rosnącymi kosztami zakupu i posiadania samochodu. Chcielibyśmy również zachęcić państwa do rozważenia zakupu prawdziwegosamochodu w naszej placówce.
Nie mamy wpływu na rosnące ceny samochodów ale to co jest w naszej strefie wpływu staramy się robić jak najlepiej. Nasze prawdziwesamochody są rzetelnie przygotowane do sprzedaży. tak aby były one dla Państwa przewidywalne finansowo.
Rozumiemy jak bardzo ważny dla Państwa jest zakup sprawdzonego samochodu bez konieczności ponoszenia dodatkowego wkładu finansowego na jego przyszłe remonty i naprawy.
Dlatego od 09/05/2022 do każdego zakupionego pojazdu dodajemy 2-letnią gwarancję techniczną obejmującą w przypadku awarii pokrycie kosztów naprawy, części zamiennych oraz robocizny.
Partnerem naszym w tym przedsięwzięciu jest renomowana firma
Odpowiadając od razu na Państwa pytania co jest objęte tą gwarancją ?
W skrócie to silnik, skrzynia biegów,  koło dwu-masowe, sprzęgło, turbo, układ hamulcowy, kierowniczy, napędowy,  rozrusznik i alternator, niektóre elementy podwozia
W ramach gwarancji możecie też Państwo liczyć na wsparcie w drodze (holowanie) a swoim zasięgiem gwarancja obejmuje całą Unię Europejską.
Możecie Państwo skorzystać ze wskazanych serwisów naprawczych i tam obsłużyć swoje zgłoszenie gwarancyjne bezgotówkowo bądź usprawnić Wasz pojazd we wskazanym przez siebie warsztacie.
Szczegółowe informacje na temat Gwarancji Autoprotect znajdą Państwo pod poniższymi linkami
Nasza dwu- letnia gwarancja to program SILVER wraz z dodatkowo wykupioną ochroną sprzęgła i turbosprężarki
Mamy nadzieję, że powyższe spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli zoptymalizować koszty zakupu bądź wymiany samochodu a Gwarancja Autoprotect będzie Waszym wsparciem podczas eksploatacji prawdziwychsamochodów.
Zarząd
Prawdziwesamochody.pl

O Nas

Sprzedajemy Prawdziwe Samochody!

Używane ale nie zużyte, profesjonalnie przygotowane do sprzedaży a nie z zamaskowanymi wadami, bezwypadkowe ale czasami malowane renowacyjnie, nie zawsze z małymi przebiegami ale prawdziwymi i do końca serwisowanymi zgodnie ze sztuką w ASO.

Zadzwoń do nas

17 586 29 72

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek  08:00 - 17:00
 • Wtorek  08:00 - 17:00
 • Środa  08:00 - 17:00
 • Czwartek  08:00 - 17:00
 • Piątek  08:00 - 17:00
 • Sobota  Zamknięte
 • Niedziela  Zamknięte

Możliwość spotkania w sobotę - tylko po wcześniejszym umówieniu

Kontakt z nami

 • ul. Moniuszki 8 wjazd od
  ul. Wojsławskiej na przeciw stacji benzynowej Shell i McDonald's, 39-300 Mielec
 • +48 509 512 817
 • +48 606 286 217
 • prawdziwesamochody@gmail.com

Opracowane przez MotoStandard.pl